Цікаві блоги

У WIKIBLOx'a з'явилася нова категорія — "Цікаві блоги", до якої будуть потрапляти автономні блоги та блоги з інших блогохостингів. Я сподіваюся, що замітки, які опиняться в цій категорії, дозволять кожному блогеру подивитися на процес ведення блога з іншої, нестандартної для нього точки зору. Сьогодні я дам посилання на блоги, які для більшості блогерів будуть знайомі. Але від цього вони не стають менш цікавими 🙂

1. Интернетные штучки —  тут можна знайти практично все, що стосується мережі інтернет, а також багато статей на тему блогування. Якщо ви слідкуєте за оновленнями основних браузерів, відкриттям нових соціальних мереж та ресурсів, або підшукуєте для себе цікавий гаджет, вам обов'язково потрібно сюди зайти.

2. Блогбастер —  сюди я заглядаю в основному для того, щоб насолодитися якісними і талановитими фото від відомих митців.

3. Судовой журнал Доктора Ливси — цей блог, скоріше за все, знають всі. Офіційний блог творця Денного та Нічного Дозорів. Наразі закритий, але існує продовження історії — в Приемном Покое Доктора Пилюлькина   🙂

4. Цей блог — Flash Game Development Hints — мало відомий і не такий розкручений, як інші з сьогоднішньої підборки.  Але мені слідкувати за ним дуже і дуже цікаво завдяки останній замітці. Річ у тому, що один латвійський флешер поставив собі за мету у цьому році на флеш-програмуванні заробити чималенку сумму — сто тисяч долярів. Про свої успіхи та невдачі він пообіцяв звітувати кожного місяця у наведеному вище блозі. Тож я, як починаючий флешер, чекаю не дочекаюся на перші звіти з цього приводу 🙂

До зустрічі у наступних випусках WIKIBlox 🙂 

Банери Blox.ua

Сьогодні прочитала запитання на форумі Blox.ua від блогера username:

«Приветствия и наилучшие пожелания!
Подскажите, пожалуйста, что есть из промоматериалов Блокса и где можно с ними ознакомиться и выбрать?
Интересует что-нибудь размером до 200, красивое, весёленькое, на русском языке, с оригинальным призывом завести блог на Blox.Ua, желательно gif шевелящийся.
Зараннее благодарен.
«

З цього приводу у замітці викладаю два нові Flash банери Blox.ua для усіх бажаючих розмістити їх на сторонніх ресурсах. Виглядають вони таким чином:

 

HTML-код для вставки банера до блога чи іншого ресурса:

Розміри: 300Х250 пікселів

 

HTML-код для вставки банера до блога чи іншого ресурса:

Розміри: 728Х90 пікселів

Що може дати блогеру Google?

Кожному, хто хоч трохи знайомий з інтернетом, відомо, що Google — це не тільки пошта і пошукова система, а ще й багато інших корисних (і не дуже) сервісів. Деякі послуги, які нам надає Google, ніби створені для допомоги у професійному блогуванні. Давайте подивимося на них по черзі:

Документи Google — дуже корисний сервіс, якщо ви ведете спільний з кимось блог і деякі статті пишете або редагуєте разом. За допомогою цього сервіса можливо створювати не тільки повноцінні веб-документи, але й презентації та різноманітні форми і опитування.

Picasa — віртуальне сховище для ваших графічних елементів. Можна користуватися для збереження своїх фото і графіки на просторах інтернету.

Календар — гарний планувальник робочого дня! У простому календарі можна щось собі відмітити, а потім зовсім про це забути, у той час як гуглівський календар буде сам нагадувати вам, що ж ви такого напланували. Також важливим є той факт, що цей календар мжна використовувати спільно ще з кимось. 

Talk — така собі "балакалка". Мені подобається набагато більше за ICQ.

Перекладач — коли побачила уперше, декілька днів просто з ним бавилася. Ви можете ввести до віконечка не текст, який збираєтеся перекладати, а веб-адресу іншомовного сайта. Через кілька секунд з'явиться його аналог, але перекладений на обрану мову. Наразі підтримуються такі мови, як: 

албанська, англійська, арабська, болгарська, в'єтнамська, гінді, голландська, грецька, ґалісійська, данська, естонська, іврит, індонезійська, іспанська, італійська, каталанська, китайська, корейська, латиська, литовська, мальтійська, німецька, норвезька, польська, португальська, російська, румунська, сербська, словацька, словенська, тайська, турецька, угорська, українська, філіппінська, фінська, французька, хорватська, чеська, шведська, японська

Хоча я б, чесно кажучи, не експериментувала б з перекладом текстів екзотичних мов на російську та українську. Ось яку нісенітницю мені видав перекладач, коли я вирішила спробувати перекласти японський текст:

"2019 (1931-положительных). Борьбы с проявлениями нарушений прав человека вне нравственности и средствах массовой информации с законом, принятым после 30-летней борьбы Японии отряд хороших книгах и средствах массовой информации комитета.

Из амбициями "книги агентами", который используется Kasahara IKU, родители, и стремятся членов команды в обороне Uno Пан опасной книгой я出言СЕНАИ-прежнему были направлены стремиться каждый день на подготовку. I. В средней школе, я был практически лишен хорошая книга для представителей средств массовой информации в книжном магазине, который был спасен член книгу. "Первый рыцарь в блестящие доспехи", чтобы тоска, принц и члены慕книги я даже не помню его лицо, он поклялся защищать эту книгу присоединиться к команде, а.

В конце концов, прочность выдающиеся атлетические способности и страсть, IKU, элитные войска элиты "Библиотека сил (сил специального книга)" возложена на него." 

Scholar  — пошук у наукових ресурсах.

Analytics — якщо ви слідкуєте за статистикою свого блога, цей сервіс стане у пригоді. А спробувавши аналізатор від гугл, ви ні за що не захочете повертатися до hit.ua та інших схожих статистичних сервісів.

http://labs.google.com/  — тут ви можете подивитися, над якими сервісами зараз працює компанія Google.

Google AdSense — Сервіс контекстної реклами від Google. Програма автоматично розміщує на веб-сторінках текстові і графічні об'яви, що підходять за контекстом. Власники сайтів отримують здобуток за кліки (переходи за посиланнями) і рекламні покази. 

Звісно, цими наданими мною посиланнями можливості Гугла не обмежуються. Просто ці видалися мені самими корисними для більшості блогерів. 

Вірусна реклама

Коли я уперше почула словосполучення "вірусна реклама" — вирішила, що це якась така незвична реклама, що розповсюджується за допомогою комп'ютерних вірусів. Удосконалений і підступний різновид спаму, так би мовити.

На мою превелику радість, за погрозливим словосполученням стояло інше значення.
Вірусна реклама — це реклама, заснована на плітках та чутках, що спокон віку передаються від однієї людини до іншої. Як віруси.

Ось статистика найефективніших засобів для розповсюдження такої реклами (з blogbook.ru):

 

Як бачите, на першому місці опинилися блоги. Чому? Надам невеликий приклад:

Уявіть, що ви вирішили скачати собі редактор для більш швидкого кодування у CSS, але ще не визначилися, який саме. Що швидше за все вплине на ваше остаточне рішення? Банерна реклама, реклама у комп'ютерному журналі, або порада людини, яка вже давно займається кодуванням у CSS, і веде тематичний блог з цього приводу? Не буду казати за всіх, але я б обрала ту програму, яку порадить мені знайомий спеціаліст.

З цього випливає, що маркетологам вигідно співпрацювати з авторами якісних тематичних блогів, які мають гарну репутацію серед кола своїх читачів. Репутація та кількість читачів — це дві найважливіші речі для реклами такого типу. Хочу зауважити, що вірусна реклама — це не тільки можливість для блогера заробити гроші, або можливість придбання за низькою ціною (чи й зовсім безкоштовно на правах тестування) ряд товарів, які він може прорекламувати у своєму блозі, але й гарний спосіб рекламування свого власного блога

Зробіть своєму блогу вірусну рекламу! Розповідайте щось про нього у розмовах з усіма своїми інтернет-знайомими. Давайте посилання на теми, які можуть зацікавити співрозмовника. Навчіться непомітно підводити тему розмови до свого блога. Якщо людина перейде за даним вами посиланням і знайде щось корисне для себе, вона може дати посилання на ваш блог своїм знайомим, а вони — своїм. Якщо у вас є друзі з великою кількістю знайомих у інтернет, попросіть їх прорекламувати ваш блог таким чином.