Кнопочки CafeClub.ua

Кнопочки CafeClub.ua

Ці кнопочки на відміну від моїх попередніх, офіційні. 

Якщо у вас є анкета на CafeClub.ua, ви можете повідомити про неї інших блогерів, вставивши посилання на кнопочки, надані нижче, у своєму блозі до HTML-поля (Редагування > Вигляд > Елементи): 

 GIF-кнопочка PNG-кнопочка* 
   

 

 

GIF-кнопочка  PNG-кнопочка 
   
 

 

 

*Докладніше про різницю між форматами GIF i PNG можна дізнатися тут

Майстер-клас по PR від Ярини Ключковської

Цієї суботи потрапила на майстер-клас по піару від Ярини Ключковської — директора по корпоративним комунікаціям компанії "Майкрософт Україна", що було проведено молодіжним проектом young&ambitious.  

Чесно кажучи, піарщик з мене ніякий, а вчитися цьому (або хоча б точно дізнатися, що це таке від справжнього спеціаліста) потрібно, якщо збираєшся просувати власні проекти. У нас існує 2 поняття абревіатури PR.

Перший PR — скорочене англійське Page Rank — алгоритм розрахування авторитетності інтернет-сторінки, який використовується Гуглом. Чим більше посилань на вашу сторінку, тим більш "важливою" вона стає, а чим більш важлива сторінка, тим вищі місця вона займає в пошуковику, коли хтось щось шукає на задану тему. Коли-небудь ми обов'язково про це поговоримо, якщо буде бажання 🙂

Друге значення абревіатури  PR (той піар, з якого проходив майстер-клас) — англійське Public Relations, або більш зрозумілими словами — зв'язок з громадськістю. Багато хто вважає піарщиків рекламщиками. Але це не зовсім так. Якщо реклама просуває товар, піарщик просуває компанію. Тобто, створює імідж компанії, працює над її відомістю та репутацією серед споживачів, доносить новини до ЗМІ. 

Замислитесь: що ми ймовірніше купимо: розрекламований товар від невідомої компанії, чи не рекламований товар від відомої компанії? Чи, може, розрекламований товар від відомої компанії? Звісно, на першому місці опиниться третій варіант, у якому будуть задіяні як піар, так і реклама. Щодо інших двох варіантів відповідь залежить від окремих обставин і кожної окремої людини. 

Але ж можна піарити не тільки компанії, а багато чого іншого. Наприклад, наші з вами блоги, чи нас самих, як їх авторів. Я вважаю, що витратила час на семінарі дуже корисно, бо обговорювалися теми, які можуть стати в нагоді не тільки великим компаніям з великими бюджетами, а й простим користувачам, що можуть не мати взагалі ніяких бюджетів. Наприклад, як правильно подати новину? Чи як скласти заголовок? Чим можна зацікавити людей так, щоб виник резонанс між вашою новиною та аудиторією, тобто. щоб її почали обговорювати? 

У наступних замітках ВікіБлокса я обов'язково буду висвітлювати всі ці питання, а тім читачам, які знаходяться в Києві, раджу завітати на сайт  young&ambitious — можливо, який-небудь наступний семінар прийдеться вам до душі, і вже ви будете розповідати у своєму блозі про те нове, що дізналися?

CafeClub кнопочки

Якщо у вас є анкета на CafeClub.ua, ви можете повідомити про неї інших блогерів, вставивши посилання у своєму блозі до HTML-поля (Редагування > Вигляд > Елементи):

 

Для вставки цієї кнопочки скопіюйте до HTML-поля блога код, наданий нижче:

 

 

Якщо вам більше подобається ця кнопочка, копіюйте такий код:

 

У наведених кодах слід відшукати рядок з фразою «Адреса вашої анкети на Cafeclub.ua» і поміж лапками вставити замість неї справжню адресу вашої анкети. 

 

Робимо банер власноруч — ІІ

У нас є ідея банера, і є малюнки, які ми б хотіли використати при його виготовленні. Ці малюнки перед тим, як робити з них гіф-ролик, треба підредагувати: обрізати під розміри майбутнього банера, попрацювати з кольоровою гамою, зберегти у форматі GIF або JPEG:
 
 
 
 
 
Відредаговані малюнки завантажуємо до GIF Animator у тому порядку, в якому будуть з'являтися нові кадри.  Обираємо, скільки секунд має пройти між кадрами, додаємо ефекти при їх зміні (меню Video F/X), якщо це потрібно.
 
 
Так виглядає вікно гіф-аніматора.  Цифрами я позначила різні елементи меню:
 
1. Головне вікно, в якому з'являється перший кадр, або той кадр, з яким ви працюєте наразі.
2, 5. У цьому меню ви можете налаштувати швидкість прокрутки кадрів, їх послідовність та включити/виключити демонстраційне програвання гіф-ролика.
3. З цим віконцем працюємо так само, як  з віконцем слоїв в фотошопі, або іншій графічній програмі.
4.  Меню з додатковими ефектами для кожного окремого кадра та ролика в цілому.
 
Тепер слід підготувати текстові кадри. В  GIF Animator (у всякому випадку, в моїй версії) є одна проблема — він не розуміє кирилічного кодування, тож якщо додавати текст в самій програмі, вона виведе лише незрозумілі символи. Тому робимо ще декілька додаткових кадрів з текстом. Для того, щоб добитися ефекта друкарської машинки (як на гіф-банері для Блокса) ми пишемо текст повністю, а потім зтираємо гумкою по частинці, і зберігаємо кожну таку зміну окремим кадром:
 
 
 
 
Англійські ж тексти (Blox.ua наприклад) можна ввести і відредагувати вже у гіф-аніматорі.
Бажаю вдалих експериментів!