GoogleMaps вже є і на Україні

Сьогодні зранку порадував Гугл, який нарешті опублікував у проекті GoogleMaps мапу України:

На детальних мапах України тепер можна прокласти будь-який маршрут і подивитися, як краще пройти чи проїхати до потрібного місця. А якщо у вас наприклад, iPhone з GPS, заблукати великим містом стане зовсім неможливо 🙂

Шукаємо потрібні вулиці тут.

Каталоги

Якщо ви читаєте цей блог, вас скоріше за все цікавлять питання блогової розкрутки. І справді. чому буває так, що  гарний, інформативний блог читають менше за блог на таку ж саму тему, але не так вже й цікаво написаний?
Справа може бути в тому, що автор того блога, який більше читають, відповідно і більше витратив часу на його оптимізацію. Бо для того, щоб нас читали, ми маємо не тільки постійно надавати новий цікавий матеріал, а ще й прослідкувати за тим, щоб ймовірні читачі могли нас знайти.

Є багато засобів залучення нових читачів до свого блога, і один з таких засобів — його реєстрація в каталогах.
Потрапити в каталог Гугла або Яндекса — достатньо складна справа. А от зареєструватися у 50-60 менш відомих каталогах можливо. Час почухати потилицю і підрахувати, скільки ж то часу потрібно, щоб знайти стільки каталогів, а потім ще й у них зареєструватися?! За моїми попередніми підрахунками на це діло можна було б витратити цілий день але насправді не все так сумно: в інтернеті існує ресурс, за допомогою якого можливо безкоштовно зареєструватися у 50 каталогах десь за півгодини.

Тобто, ви тільки один раз вводите всі потрібні для реєстрації дані тут, а потім обираєте категорії, у яких будете реєструвати свій блог. Сама реєстрація проводиться автоматично.

Навіщо нам взагалі розміщувати себе у каталогах, та ще й в такій великій їх кількості?
На те є дуже вагома причина. Пошуковики відшукують сайти за посиланнями. І чим більше буде посилань на ваш блог на сторонніх ресурсах, тим на вищих місцях опинятиметься блог у списку результатів пошуку за тими чи іншими ключовими словами. Отож не жалкуємо часу і йдемо реєструватися в каталогах 🙂